POKOJE

Zapraszamy do spędzenia urlopu w nowo otwartym obiekcie Four Winds.

Four Winds to nowy obiekt. Daje Państwu możliwość spędzenia urlopu w wysoce estetycznym otoczeniu. W trosce o Państwa komfort i satysfakcję, wnętrze i cały obiekt został urządzony przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Uzyskaliśmy dzięki temu niebanalny efekt, który, mamy nadzieję, daje Państwu poczucie wyjątkowości miejsca i przyjemność z przebywania w nim.
Oferujemy 11 pokoi zróżnicowanych pod względem wyposażenia i udogodnień. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, podwójne łoże, lodówkę, sejf oraz suszarkę do włosów w łazience. We wszystkich pokojach zapewniamy dostęp do TV oraz bezpłatnie wi-fi.

Pokoje nazywają się od nazwisk słynnych malarzy takich jak: Monet, Van Gogh, Lempicka, Dimitrov, Mucha, Klimt, Renoir.

 

Pokoje podzielone są na 7 kategorii:

Pokój 2-os. Economy – pokoje na poddaszu, z łazienką wyposażoną w kabinę prysznicową;
Pokój 2-os. Standard – pokoje z łazienką wyposażoną w kabinę prysznicową, dodatkowo posiadają balkon.
Pokój 2-os. Comfort – w łazience kabina prysznicowa, pokój jest przestronny, z widokiem, balkonem.
Pokój 2-os. Deluxe Plus – bardzo duży, ciekawie urządzony pokój, posiada duży balkon z widokiem oraz łoże o rozmiarze King Size, w łazience wanna.
Pokój 3-os. Deluxe – pokój wprawdzie na poddaszu, ale bardzo duży i przestronny, z najładniejszym widokiem, choć z małym balkonikiem, w łazience wanna.
Pokój 3-os. – łóżka w konfiguracji pojedynczej lub mieszanej na życzenie, kabina prysznicowa w łazience, posiadają balkony.
Pokój 4-os. Comfort – pokój jest na poddaszu, ale dość duży, posiada dwa łóża pojedyncze i jedno podwójne, w łazience wanna.

Chcemy być miejscem chętnie odwiedzanym także po sezonie letnim. Naszym atutem jest wysoki standard, dobra kuchnia i wachlarz usług towarzyszących, które stopniowo będziemy urozmaicać. Jak na potrzeby kameralnego obiektu mamy ciekawą strefę relaksu z sauną suchą, łaźnią parową, “słoneczną łączką” oraz gabinet zabiegów SPA. W ofercie także bezpłatny dostęp do rowerów, kijków Nordic Walking. Poza sezonem letnim udostępniamy także stół do ping ponga.

Zapraszamy!

Obiekt blisko morza Krynica Morska

Krynica Morska Hotel