Krynica+Morska
0
Friday
14
16
Saturday
15
17

ZAKOCHAJ SIE W PIASKACH

POLUB NAS NA FACEBOOKU

1

AUTORSKA KUCHNIA

W naszej Kuchni polecamy: Regionalną Zupę Rybną, z sandacza, dorsza;  Zupę z Lina a’la flaczki; Gruzińską Zupę Habaszwili.
Dania rybne to nasza specjalność! Turbot w świeżych pomidorach z czosnkiem i natką pietruszki, to nasza nowość – Harmonia smaku, którą Zapamiętasz na długo! Sandacz po rybacku to autorska kompozycja oparta na rybie w sosie śmietanowo – cebulowym – bardzo smaczny. Łosoś w sosie homarowym…bardzo popularny w Skandynawii… Delikatny smak homara idealnie komponuje się z łososiem… barwa jest dopełnieniem kompozycji. U nas w naturalnej wersji z dziko żyjącym łososiem.

Hotel Krynica Morska

SPA PROMOCJE

Witamy w Świecie profesjonalnej dbałości o ciało. Przedstawiamy nasze Menu SPA , w którym króluje wyselekcjonowana marka Organique. Organique tworzy  naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku produkty, które oprócz  wysokiej skuteczności, mają wyjątkowe zapachy. Ich stosowanie jest bardzo przyjemne i staje się swoistym rytuałem. Wyjątkowe receptury i zabiegi zabiorą Cię do Świata, po wizycie w którym poczujesz się jak nowonarodzona Venus. Zapraszamy do skorzystania z promocji.

hotel blisko morza Krynica Morska

POKÓJ ZE ŚNIADANIEM

Nasze pokoje zapewnią Tobie wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się komfortowo. Pokoje wyposażone są w standardzie czterogwiadkowym – posiadają klimatyzację, podwójne łoże, lodówkę, sejf oraz suszarkę do włosów w łazience, telewizor LCD oraz bezpłatne wi-fi. Hotel blisko morza Krynica Morska.

Oferujemy 11 pokoi zróżnicowanych pod względem wyposażenia i udogodnień. Wzięły one swoje nazwy od  słynnych malarzy takich jak Monet, Van Gogh, Lempicka, Dimitrov, Mucha, Klimt, Renoir.

 

MAGICZNE MIEJSCE

Patrząc na mapę jesteśmy…

Na zachód od granicy, na północ od Słoń­ca… Parafrazując tytuł pewnego opowiada­nia, które kiedyś czytałem, odgaduję jednocze­śnie intencje, dla których możemy Państwa gościć. Myślę, że Piaski są dla wielu z Was, również dla mnie, miejscem, w któ­rym chce się być…do którego się zmierza… Jesteśmy w miejscu, w którym kończy się polska część Mierzei Wiślanej. Posługując się dalej tą symboliczną retoryką można rzec, że tu gdzie się wszystko kończy, wszystko się też zaczyna…Tu zbiegają się i stąd rozcho­dzą kierunki w… Cztery Strony Świata (ang. Four Winds).